Wolna przedsiębiorczość – wykład otwarty

Za nami pasjonujący wykład na temat wolnej przedsiębiorczości.

W niedzielę, 6 maja 2018 r., w auli budynku Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie odbył się wykład otwarty Tomasza Zabawy, Dyrektora Generalnego DuoLife.

Tomasz Zabawa to człowiek, którego „ulepiła” korporacja. Swoje ogromne doświadczenie zawodowe zdobył w drugim co do wielkości koncernie na świecie PepsiCo , kilkakrotnie awansowany doszedł do stanowiska Key Account Representative, gdzie obsługiwał kluczowych klientów i był wewnętrznym trenerem sprzedaży. Po siedemnastu latach pracy, kiedy osiągnął wszystko co było do osiągnięcia na pierwszej linii sprzedaży, dobrowolnie się zwolnił, aby całkowicie oddać się wolnej przedsiębiorczości, współtworząc nowy trend w gospodarce oraz nową jakość w świecie biznesu, zdrowia i rozwoju osobistego oparty o ideę SoftMarketingu.

Kiedy rozpoczynał karierę w firmie DuoLife nie sądził, że w ciągu 4 lat stanie się, całkowicie wolnym człowiekiem i prawdziwym wzorem dla swojego syna. Głęboko wierzy, że każdy otrzyma to, o czym marzy, żyjąc i pracując etycznie, zgodnie z zasadami.

Współtwórca planu marketingowego i motywacyjnego DuoLife, ambasador kampanii „Żyj Świadomie” oraz trener wolnej przedsiębiorczości lubi wyzwania i dochód pasywny, pasjonuje się rozwojem osobistym, uwielbia pracę z ludźmi i budowanie relacji, kocha to, co robi. Jego maksymą jest „Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze”. Prywatnie jest dumnym ojcem, dla którego syn Kamil jest najważniejszą osobą w życiu oraz fanem i kreatorem własnego życia.

Podczas wykładu studenci MWSE mieli możliwość dowiedzieć się m.in. jak generować dochód pasywny oraz czym jest dźwignia czasu. Prelegent przedstawił krzywą dochodowości i regułę 40/40/40, czyli w ciągu 40 lat pracy człowiek pracuje 40 godzin tygodniowo, by na emeryturze dostać 40% swojego wynagrodzenia oraz możliwości zmiany trendu końcowego – m.in. przez Soft Marketing, jako jeden ze sposobów generowania dochodu pasywnego dla każdego. Na zakończenie, w celu potwierdzenia swoich słów, prelegent przedstawił projekt DuoLife, dla którego porzucił pracę w korporacji.

Osoby, które zainteresowały się tematem podczas wykładu, mogą uzyskać więcej informacji na temat projektu pod nr tel: 501 207 282 (Aneta Wcisło).