Otwórz bibliotekę w domu!

Biblioteka uczelniana oferuje dostęp do podręczników i monografii w formie książek elektronicznych na komputerach domowych i urządzeniach mobilnych. Wystarczy założyć konto w systemie Ibuk Libra i pobrać indywidualny kod dostępu z Biblioteki, żeby otworzyć w domu, podróży i wszędzie tam, gdzie Państwa smartfon ma dostęp do Internetu, bibliotekę zaopatrzoną w ponad 1300 publikacji naukowych.

Zarejestrowanych użytkowników informujemy, że od stycznia ofertę powiększono o 120 nowych tytułów z zakresu pedagogiki, w tym edukacji wczesnoszkolnej, finansów, rachunkowości, problemów samorządu terytorialnego oraz zarządzania (wydania 2018 i 2019).

Przed nami sesja egzaminacyjna, a przed częścią studentów także ostatni semestr na przygotowanie pracy dyplomowej. Zachęcamy więc do pobrania z Biblioteki (ul. Waryńskiego 14, parter) kodu dostępu i jak najszybszej rejestracji na platformie Ibuk Libra – największej w Polsce czytelni online podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

Łatwe wyszukiwanie książek! W oknie wyszukiwarki wystarczy wpisać temat (słowo lub frazę), a przeglądarka przeszukuje zarówno tytuły książek, jak i opisy, słowa kluczowe i całą treść publikacji.

Zobacz 3-minutowy film: https://www.facebook.com/IBUKLibraPWN/videos/1340479136126880/

Informacje dotyczące dostępu do bazy.

Zamiana rozmiaru
Kontrast