Drodzy Absolwenci 2017!

Gratulacje dla absolwentów - banerSkładamy serdeczne gratulacje po ostatnim, najważniejszym egzaminie i dziękujemy za wspólnie spędzone lata. Licencjatów zapraszamy do kontynuacji nauki w naszej Uczelni a Magistrów na studia podyplomowe. Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć tegorocznych Absolwentów.

W miesiącach czerwiec–lipiec 2017 do egzaminu dyplomowego w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie przystąpiło 289 studentów kierunków: Zarządzanie, Pedagogika, Turystyka i rekreacja oraz studiów podyplomowych. Wszyscy uzyskali pozytywne oceny.

W drugiej turze (wrześniowej) do obrony pracy licencjackiej i magisterskiej przystąpi jeszcze 90 studentów studiów I i II stopnia na kierunkach Zarządzanie, Turystyka i rekreacja oraz Pedagogika.

Z grupy tegorocznych absolwentów wyróżniono 52 osoby, które ukończyły studia I lub II stopnia oraz 11 absolwentów studiów podyplomowych. Podczas uroczystej Promocji Absolwentów MWSE dnia 14 lipca 2017 roku wszyscy wyróżnieni absolwenci  odbiorą dyplomy z rąk Rektora, prof. MWSE dr hab. Michała Woźniaka.