Stypendia socjalne i specjalne 2017/2018 przyznane

Informujemy, że przyznane zostały stypendia socjalne i stypendia specjalne dla osób niepełnosprawnych.

Zarówno stypendia socjalne, jak i stypendia specjalne będą przelewane wyłącznie na konta osobiste studentów podane we wnioskach.

Warunkiem przesłania stypendium na konto osobiste jest odebranie przez studenta decyzji o przyznaniu stypendium. Decyzje te będą wydawane w Kwesturze Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie począwszy od dnia 1 grudnia 2017 r. (piątek) w godzinach pracy działu. Po odbiór decyzji studenci zgłaszają się z legitymacją studencką.

Przelewy będą realizowane na konta studentów (po otrzymaniu transzy z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego) w dniach 10-20 każdego miesiąca.  Stypendia za październik i listopad 2017 r. będą sukcesywnie przesyłane na podane konta bankowe od dnia 7 grudnia 2017 roku (pod warunkiem odbioru decyzji przez studenta).

Sprawdź czy przyznano ci stypendium i jaka jest jego wysokość! (PDF  393 KB; 30.11.2017 r.)