Otwarte zebranie RUSS – zapraszamy!

Przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studentów MWSE Magdalena Sobol zaprasza Członków oraz Sympatyków Rady do udziału w zebraniu dnia 6 grudnia br. o godz. 15.30 w budynku Uczelni przy ul. Szerokiej 9, sala nr 5.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że do grona członków Rady Uczelnianej Samorządu Studentów dołączyli:

1. Mateusz Chrupek (Zarządzanie – I rok studiów I stopnia)
  2. Mirosław Maniawski (Zarządzanie – I rok studiów I stopnia)
  3. Piotr Zych (Zarządzanie – I rok studiów I stopnia)
  4. Agata Piech (Zarządzanie – I rok studiów I stopnia)
  5. Martyna Grabowska (Zarządzanie – I rok studiów I stopnia)
  6. Kinga Bachara (Zarządzanie – II rok studiów I stopnia)
  7. Dominik Cierniak (Zarządzanie – I rok studiów I stopnia)

Rada liczy obecnie 9 osób wraz z przewodniczącą Magdaleną Sobol oraz wiceprzewodnicząca Małgorzatą Nowak.

Pamiętajcie Państwo, że członkowie Rady reprezentują Wasze interesy. Możecie się do nich zgłaszać ze swoimi propozycjami czy problemami.
Kontakt: russ@mwse.edu.pl

Na zebranie zapraszamy także wszystkich studentów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu RUSS MWSE i wspólnie działać na rzecz społeczności akademickiej Uczelni.

Przypominamy o trwającej zbiórce środków czystości oraz nowych materiałów szkolnych dla wychowanków Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro”.

Rada Uczelniana Samorządu Studentów