Dołącz do Samorządu Studentów MWSE – nabór do RUSS-u!

Rada Uczelniana Samorządu Studentów Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie ogłasza nabór na rok akademicki 2019/2020.

• Masz ciekawe pomysły i zapał do pracy?
  • Chcesz działać na rzecz społeczności studentów, zmieniać naszą Uczelnię na lepszą?
  • Dysponujesz czasem, który możesz przeznaczyć na ciekawą i twórczą pracę w RUSS-ie?
  • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych i sportowych?

Nie przegap szansy!

Zostań Przewodniczącym/Przewodniczącą Rady Uczelnianej Samorządu Studentów MWSE!

Głównym obowiązkiem Uczelnianej Rady Samorządu Studentów jest reprezentowanie interesów wszystkich studentów MWSE. Samorząd Studencki opiniuje najważniejsze dla studentów akty prawne, organizuje wydarzenia kulturalne i naukowe, służy radą i pomocą wszystkim studentom.

Praca w samorządzie to doskonała sposobność nawiązania ciekawych kontaktów, które zaowocują w przyszłości w życiu zawodowym. To również możliwość zobaczenia „od kuchni” jak funkcjonuje uczelnia, sposobność na wzbogacenie swojego CV oraz suplementu do dyplomu, nauka organizacji i zarządzania w praktyce.

Zainteresowani studenci proszeni są o kontakt z mgr Karoliną Chrabąszcz-Sarad, pełnomocnik Rektora ds. organizacji studenckich: k.chrabaszcz@wp.pl.

nabor 2019_2020