RUSS – akcja charytatywna

Rada Uczelniana Samorządu Studentów dziękuję wszystkim Studentom Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, którzy wsparli zbiórkę środków czystości oraz nowych materiałów szkolnych dla wychowanków Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro”.

Podczas zbiórek przeprowadzanych w trakcie zajęć na zjazdach wszystkich kierunków udało się zebrać 490 zł. Za tą kwotę wiceprzewodnicząca Małgorzata Nowak zakupiła produkty preferowane przez stowarzyszenie. Następnie produkty zakupione oraz te zebrane przez studentów Uczelni zostały zapakowane i dostarczone do siedziby stowarzyszenia dnia 19.12.2019 r. W siedzibie Stowarzyszenia Magdalenę Sobol i Małgorzatę Nowak powitał Prezes Stowarzyszenia, Krzysztof Drwal.

Tak na swoim fanpage’u napisało Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro”: Boże Narodzenie. Czas cudów. Właśnie odwiedzili nas studenci Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie. Z okazji nadchodzących świąt przekazali środki czystości dla naszego Przedszkola i Poradni oraz materiały plastyczne, które wykorzystamy w czasie zajęć z dziećmi z niepełną sprawnością.
Dziękujemy. Boże Narodzenie. Czas cudów. Rozejrzyjcie się dookoła. Może obok Was się właśnie dzieje.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z akcji.

Zamiana rozmiaru
Kontrast