Finał akcji RUSS „Pomagamy”

Celem tegorocznej akcji świątecznej Rady Uczelnianej Samorządu Studentów MWSE była pomoc potrzebującym rodzinom dzieci niepełnosprawnych, podopiecznych Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie.
Udało się zebrać sumę 743,14 zł, a także słodycze, maskotki i chrupki. Akcję studentów wsparły firmy:

• Firma Good Snack (Dąbrowa Tarnowska),
  • Pani Aneta Wcisło, Studio Fryzur „Profesja” (ul. Sienna 2 w Tarnowie),
  • Pani Elżbieta Dziurawiec, Sklep Spożywczo-Przemysłowy (Skrzyszów).

Dnia 20 grudnia br. wszystkie zebrane i zakupione rzeczy zostały przekazane Dyrekcji Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie. Z dostarczonych produktów żywnościowych zostaną przygotowane paczki żywnościowe.

– Serdecznie dziękuję Studentom Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie
w imieniu Dyrekcji oraz naszych Podopiecznych. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużej pomocy. Wśród naszych 80 podopiecznych około połowa potrzebuje dodatkowego wsparcia w formie paczek żywnościowych. Z zebranych przez Studentów oraz inne instytucje produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne, które trafią do potrzebujących rodzin jeszcze przed Świętami – mówi Pani Mieczysława Motyka, zastępca Dyrektora Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie.

– Tegoroczną akcję uważam za bardzo udaną. Za zebraną sumę pieniędzy zakupiliśmy potrzebne produkty żywnościowe. Dziękujemy Wszystkim, którzy dołączyli do akcji! Hojność naszych studentów oraz zaprzyjaźnionych firm jest ogromna – mówi Gabriela Januś, Przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studentów MWSE w Tarnowie.