E-booki w służbie nauki – akcja Wydawnictwa Naukowego PWN

Ostatnie tygodnie diametralnie zmieniły naszą rzeczywistość. Rewolucja nie ominęła świata nauki. Z dnia na dzień funkcjonowanie uniwersytetów i instytucji badawczych przeniosło się do przestrzeni wirtualnej. Środowisko akademickie, naukowe straciło swobodę dostępu do zasobów bibliotecznych, laboratoriów, sal wykładowych.

Wydawnictwo Naukowe PNW chce wesprzeć społeczność uniwersytecką w codziennej pracy, w tych niecodziennych warunkach. Dlatego do końca kwietnia w ramach zasobów IBUKA Libry udostępnia bezpłatny pakiet publikacji metodologicznych od PWN. Mamy nadzieję, że będzie on realnym wsparciem kształcenia w trybie zdalnym, jak i pomocą dla osób, które wykorzystują ten czas na pisanie prac dyplomowych, naukowych lub artykułów.

Lista tytułów od PWN dostępnych od 31 marca 2020 r. do 30 kwietnia 2020 r. (PDF 130 KB )

Wszystkich pracowników i studentów Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, którzy nie zarejestrowali się jeszcze na platformie IBUK Libra zapraszamy do kontaktu z Biblioteką MWSE (biblio@mwse.edu.pl) w celu uzyskania indywidualnego kodu dostępu do publikacji elektronicznych.

E-booki w służbie nauki - baner

Zamiana rozmiaru
Kontrast