Tarnowski Junior Biznesu – zgłoś pomysł i walcz o nagrody

Tarnowski Junior Biznesu - plakatRuszyły zgłoszenia do V edycji konkursu Tarnowski Junior Biznesu. Dla autorów najlepszych biznesplanów przygotowano nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości 12 tys. złotych.
Jak je zdobyć?
Wystarczy skutecznie przekonać komisję konkursową do swojego pomysłu.
Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca 2019 r.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz młodzież i wychowanków innych jednostek oświatowych, a także do studentów szkół wyższych. Jak tłumaczą organizatorzy, celem konkursu jest edukacja przedsiębiorczości oraz kształtowanie postaw pro-biznesowych i innowacyjnych. Biznesplan firmy powinien uwzględniać uwarunkowania i przewagi jakie daje lokalny, tarnowski rynek.
Nagrody finansowe:

  • I miejsce: 2 000 zł
  • II miejsce: 1 500 zł
  • III miejsce: 1 000 zł

Miejscom IV-VI zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystej gali konkursu, która odbędzie się w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10. O terminie gali uczestnicy konkursu oraz koordynatorzy zostaną poinformowani przez organizatora drogą telefoniczną i mailową.

Biznesplany należy dostarczyć do Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa (ul. Mickiewicza 6, pok. 116 – budynek Poczty Polskiej) do dnia 22 marca 2019 r.
Szczegółowe informacje i pytania: tel. 14 688 28 20, wrg@umt.tarnow.pl
Regulamin dostępny na stronie internetowej: http://www.tarnow.pl/Dla-firm-i-inwestorow/Konkursy/Tarnowski-Junior-Biznesu