Spotkanie doradców zawodowych – 10.12.2019

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie zaprasza na  spotkanie koordynacyjne dla doradców zawodowych pod hasłem „Kompetencje w dobie zmieniającego się rynku pracy” organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Na spotkaniu omawiana będzie tematyka kompetencji zawodowych i możliwości ich zdobywania poprzez różne aktywności – na uczelni, podczas pracy zawodowej, ich rozwijania na różnych etapach życia edukacyjno-zawodowego.

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-13.00  w siedzibie Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie – ul. Waryńskiego 14.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 6.12.2019 r.

Dodatkowych informacji o spotkaniu udziela p. Agnieszka Ziomek – doradca zawodowy, tel. 14 626 99 40, e-mail: aziomek@wup-krakow.pl

Kompetencje w dobie zmieniającego się rynku pracy – program PDF 492 KB