Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą – warsztaty

POSZUKUJESZ ZATRUDNIENIA?
CHCESZ ZMIENIĆ PRACĘ?
PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO PROCESU REKRUTACJI?

Skorzystaj z naszej oferty i weź udział w bezpłatnych warsztatach

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

organizowanych w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie.

Celem prowadzonych warsztatów jest zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z zaprezentowaniem siebie w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą. Biorąc udział w dwudniowych warsztatach:

• zdobędziesz wiedzę na temat procesu rekrutacji pracowników oraz stosowanych metod,
  • poznasz zasady prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej,
  • rozwiniesz umiejętności zaprezentowania pracodawcy swojej osoby oraz odpowiedzi na trudne pytania,
  • dowiesz się jak opanować stres związany z rozmową kwalifikacyjną.

Warsztaty w siedzibie MWSE prowadzić będą doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie. Termin warsztatów podany będzie przy zapisie.

Zapisy na warsztaty odbędą się w czasie pierwszego zjazdu w semestrze letnim 2019/2020:

• kierunek Pedagogika: 21 lutego (piątek) oraz 22 lutego (sobota)
  • kierunek Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość: 28 lutego (piątek) oraz 29 lutego (sobota).

Prosimy studentów o zgłaszanie chęci udziału w warsztatach osobiście lub telefonicznie w Dziekanacie MWSE, pok. 2, ul. Szeroka 9, tel. 14 65 65 515, 518, 520, w godzinach pracy Dziekanatu.

ZAPRASZAMY!