Studenci MWSE w Łańcucie

W sobotę 30 kwietnia, dwudziestoosobowa grupa studentów Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie wzięła udział w wycieczce do Łańcuta. Wycieczkę zorganizowała Rada Uczelniana Samorządu Studentów MWSE. Duże dofinansowanie wycieczki zorganizował Wiesław Boduszek, zastępca przewodniczącego RUSS-u. Dzięki temu cała wycieczka wraz z dojazdem, zwiedzaniem zamku oraz obiadem kosztowała uczestników jedyne 20 zł od osoby.

Głównym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum – Zamku w Łańcucie, a przede wszystkim ekspozycji na pierwszym piętrze, wozowni oraz storczykarni. Po wysiłku, jakim było zwiedzanie, grupa udała się na obfity obiad. Studentów po zamku oprowadziła Pani przewodnik, która bardzo ciekawie opowiadała o historii Zamku oraz o jego mieszkańcach.

– Jako jeden z organizatorów wycieczki do Łańcuta jestem zdania, że warto podejmować takie inicjatywy. Studia to nie tylko nauka, ale także nawiązywanie relacji i przyjaźni na lata. Takie wyjazdy temu sprzyjają. Grupa była super zorganizowana, pogoda dopisała, jestem zatem bardzo zadowolony. To było świetne rozpoczęcie długiego majowego weekendu – mówi Wiesław Boduszek, wiceprezes RUSS MWSE i współorganizator wycieczki.

Uczestnicy wycieczki podzielili się swoimi wrażeniami.

– To była naprawdę ciekawa wycieczka. Warto było wziąć w niej udział. Super spożytkowany czas. Dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy na temat zamku w Łańcucie, a że historia mnie interesuje to powiedzmy, że byłem w swoim żywiole – podsumował wyjazd Robert Szczerba, student III roku studiów I stopnia na specjalności Zarządzanie firmą.

– No oczywiście było MEGA SUPER! Oby więcej takich wypadów, może zdążymy przed czerwcem, przed obroną – Marzena Gliwa, studentka kierunku Zarządzanie.

– Było super! – Karolina Kozieł, studentka kierunku Zarządzanie.

Pełna fotorelacja z wycieczki dostępna na portalu społecznościowym FB MWSE oraz FB RUSS.