Absolwent kierunku Zarządzanie posiada tytuł zawodowy licencjata. W trakcie trwania studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie uzyskuje, zgodnie z charakterystykami drugiego stopnia efektów uczenia się dla kwalifikacji na poziomach 6-8 Polskiej Ramy Kwalifikacji, kierunkowe efekty uczenia się w zakresie m.in.: zasad rządzących gospodarką i zasad dotyczących funkcjonowania podmiotów gospodarczych; podstawowych metod i narzędzi wykorzystywanych w różnych obszarach działalności organizacji, rozwiązywania konkretnych problemów związanych ze specyfiką ukończonej specjalności; pracy zespołowej i komunikacji wewnątrz organizacji oraz z otoczeniem; kreatywnego i analitycznego myślenia oraz przygotowania do prowadzenia badań naukowych.
Specjalność: Logistyka w biznesie
Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie na specjalności Logistyka w biznesie posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych, przede wszystkim wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów logistycznych. Potrafi rozwiązywać problemy logistyczne w zakresie: projektowania systemów oraz procesów logistycznych, zarządzania kosztami i finansami w logistyce a także posługiwania się systemami informatycznego wspomagania zarządzania logistycznego. Absolwent może podjąć pracę w przedsiębiorstwach logistycznych, przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz jednostkach administracyjnych i gospodarczych na stanowisku wymagającym wiedzy z zakresu logistyki. Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu zarządzania.
Specjalność: Rachunkowość i zarządzanie finansami
Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie na specjalności Rachunkowość i zarządzanie finansami posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych, przede wszystkim wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, finansów oraz analizy finansowej. Posiada praktyczne umiejętności, pozwalające nie tylko na prowadzenie rachunkowości w firmie, ale też sporządzanie sprawozdań finansowych, czy ich analizę. Ma możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz projektowaniu nowoczesnych systemów rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej. Absolwent może podjąć pracę na stanowiskach: kontrolera finansowego, dyrektora finansowego, analityka finansowego, specjalisty ds. kosztów i rachunkowości zarządczej. Może również podjąć własną działalność gospodarczą. Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu zarządzania.
Specjalność: Zarządzanie i administracja publiczna
Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie na specjalności Zarządzanie i administracja publiczna posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji – instytucji publicznych. Posiada umiejętność rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami. Jest przygotowany do pracy w charakterze specjalisty organizacji i zarządzania oraz menadżera/kierownika niższego i średniego szczebla zarządzania w instytucjach administracji rządowej i samorządowej. Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu zarządzania.
Specjalność: Zarządzanie przedsiębiorstwem
Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie na specjalności Zarządzanie przedsiębiorstwem posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji – przedsiębiorstw, instytucji publicznych. Posiada umiejętność rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami. Jest przygotowany do pracy w charakterze specjalisty organizacji i zarządzania oraz menadżera/kierownika niższego i średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach lub kierownika/dowódcy zespołu, a także do prowadzenia własnej działalności. Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu zarządzania.