Święta Bożego Narodzenia – otwarcie Uczelni

boze narodz nowy rok 2019 na strony
Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 21 grudnia 2018 r. (piątek) wszystkie działy  prowadzące obsługę studentów (Dziekanat, Kwestura, Biblioteka) będą czynne w godzinach 8:00-16:00.

W dniach od 22 grudnia 2018 r. do 1 stycznia 2019 r. Uczelnia będzie zamknięta (nie będzie prowadzona działalność dydaktyczna, w tym dyżury konsultacyjne pracowników, i obsługa administracyjna w Dziekanacie i Kwesturze).

Biblioteka uczelniana będzie zamknięta w dniach od 22 grudnia 2018 do 2 stycznia 2019 r.

Podobnie jak w latach ubiegłych Biblioteka będzie prowadzić wypożyczenia książek z Czytelni na okres jej zamknięcia. Studentów zainteresowanych wypożyczeniem książek czytelnianych (zwykle udostępnianych na miejscu) zapraszamy w piątek  21 grudnia 2018 r. w godzinach 8:00-16:00. Książki wypożyczone z Czytelni powinny zostać zwrócone 3 stycznia 2019 r. (czwartek) do godziny 10:00. Uwaga! Limity wypożyczeń pozostają niezmienione.  Czytelnik może wypożyczyć do 5 książek (włączając w to książki czytelniane); w przypadku studentów ostatniego roku  limit ten może zostać zwiększony do 10 książek (łącznie).

Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny Wieczór upłyną Państwu w radosnej rodzinnej atmosferze przy dźwiękach kolęd i zapachu jodłowych gałązek, a Nadchodzący Rok będzie czasem osobistych i zawodowych zamierzeń.