Zapisy na studia jeszcze do 31 października!

rekrutacja 2017 baner

Rektor Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie ogłasza rekrutację na studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe na rok akademicki 2017/2018. Rekrutacja prowadzona będzie do 30 września 2017 roku. Rekrutacja przedłużona do 31 października 2017 r.! (Uchwała Senatu MWSE z dn. 14.07.2017 r.)

W ofercie studia licencjackie (I stopnia) i magisterskie (II stopnia) na kierunkach Zarządzanie i Pedagogika oraz studia licencjackie (I stopnia) na kierunkach Finanse i rachunkowość oraz Turystyka i rekreacja.

Z myślą o uatrakcyjnieniu oferty Uczelni przygotowano liczne nowości. Pracownicy Katedry Zarządzania zapraszają na specjalność Logistyka w biznesie zarówno na studia I jak i II stopnia. W ofercie studiów II stopnia na kierunku Pedagogika nowością jest specjalność Pedagogika szkolna i doradztwo zawodowe.

Aktualna oferta studiów podyplomowych liczy 13 obszarów tematycznych, w tym nowość Przedsiębiorczość dla nauczycieli.

W ofercie także liczne szkolenia, kursy dokształcające i kursy językowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną MWSE.

Szczegóły dotyczące rekrutacji (terminy, wymagane dokumenty, punkt rekrutacyjny) dostępne: http://www.mwse.edu.pl/rekrutacja.

Uwaga kandydaci! Zjazdy na studiach niestacjonarnych odbywają się co 2 tygodnie (zajęcia planowane będą w piątki od 16.00, soboty i niedziele).