Rekrutacja na studia I i II stopnia – do 30 września 2018 r.

rekrutacja 2018/2019 baner

Rektor Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie ogłasza rekrutację na rok akademicki 2018/2019 na studia stacjonarne i niestacjonarne. Uczelnia oferuje cztery kierunki kształcenia:
na studiach pierwszego stopnia:

na studiach drugiego stopnia:

Do wyboru atrakcyjne specjalności, które wyposażą absolwenta w konkretne umiejętności, jak np. Logistyka w biznesie, Rachunkowość i zarządzanie finansami, Gospodarka nieruchomościami, Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.
W ofercie Uczelni na kierunku Zarządzanie nowość! Zarządzanie w sporcie!

Równocześnie prowadzona jest rekrutacja na 13 obszarów tematycznych studiów podyplomowych, w tym: Coaching, Przedsiębiorczość dla nauczycieli, Kompetencje menadżerskie w biznesie, Zarządzanie placówkami medycznymi czy Oligofrenopedagogika.

Zobacz pełną ofertę studiów podyplomowych.

Rekrutacja prowadzona będzie do 30 września 2018 r.

Uwaga kandydaci! Zjazdy na studiach niestacjonarnych będą się odbywać co 2 tygodnie (zajęcia planowane będą w piątki od 16.00, soboty i niedziele).

Zasady rekrutacji na rok 2018/2019.