Rekrutacja przedłużona do 31.10.2019 – nabór także na PPiW II stopnia

Ważna informacja dla absolwentów Pedagogiki I stopnia!

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 6 sierpnia 2019, zmieniającego rozporządzenie w sprawie studiów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1498) Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie ogłasza rekrutację na dwuletnie studia II stopnia (magisterskie) na kierunku Pedagogika, specjalność Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna WYŁĄCZNIE  dla absolwentów studiów I stopnia kierunku Pedagogika, specjalność Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Rektor Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie ogłasza rekrutację na rok akademicki 2019/2020 na studia stacjonarne i niestacjonarne

Pierwszego stopnia na kierunkach:

Drugiego stopnia na kierunkach:

• Pedagogika – profil praktyczny (Uwaga! Uruchomiono rekrutację na specjalność Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną)
  • Zarządzanie – profil ogólnoakademicki

Rekrutacja została przedłużona i będzie prowadzona do 31 października 2019 r.

Uwaga kandydaci! Zjazdy na studiach niestacjonarnych odbywać się będą co 2 tygodnie (zajęcia planowane będą w piątki od 16.00, soboty i niedziele).

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji.

Możliwa rekrutacja online: zaloguj się.

Rekrutacja 2019/2020 plakat