Przerwa świąteczna – 19-22 kwietnia 2019 r.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych tj. od 19 kwietnia (piątek) do 22 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) nastąpi przerwa w działalności Uczelni. Budynki przy ul. Szerokiej 9 i Waryńskiego 14 będą zamknięte, nie będzie prowadzona obsługa studentów w Dziekanacie i Kwesturze, nie będą odbywały się dyżury dydaktyczne pracowników.

Biblioteka uczelniana będzie zamknięta od 18 kwietnia (czwartek) do 22 kwietnia 2019 r. (poniedziałek). Przypominamy o możliwości wypożyczenia książek z Czytelni na czas jej zamknięcia. Wypożyczenia będą prowadzone 17 marca (w środę) w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy!

Wszystkim naszym Pracownikom, Studentom i Współpracownikom życzymy pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół w radosnej, wiosennej atmosferze.

Wielkanoc 2019 - kartka