Nowa specjalność na studiach I i II stopnia już od października 2018 r.!

Wychodząc na przeciw potrzebom lokalnego rynku Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie oferuje nową specjalność na Wydziale Zarządzania i Turystyki, kierunku Zarządzanie, studiach I i II stopnia – „Zarządzanie w sporcie”.

Współczesny sport to coś więcej niż tylko rozrywka czy rekreacja – to globalny biznes przypominający nowoczesne firmy, które podobnie jak one wymaga profesjonalnego zarządzania. Z tego powodu istnieje duże zapotrzebowanie na doradców, konsultantów oraz menedżerów potrafiących  efektywnie  zarządzać organizacjami sportowymi. Odpowiednio przygotowani przyczynią się do poprawy funkcjonowania sportu i budowy jego pozytywnego wizerunku tak w Polsce, jak i zagranicą.

Organizacja imprez sportowych w Polsce, zmiana stylu życia Polaków, wzrost świadomości potrzeby troski  o kondycję fizyczną, zdrowy styl życia prowadzą do rozwoju infrastruktury sportowej i wzrostu zapotrzebowania na kadrę menedżerską w zakresie zarządzania sportem.  Studia na specjalności zarządzanie w sporcie skierowane są do osób zarządzających klubami, organizacjami sportowymi, pracowników jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za sport, do sportowców, a także osób chcących zwiększyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania i tych, którzy swoją przyszłość wiążą ze sportem.

Więcej na temat nowej specjalności zobacz:

Szczegóły dotyczące rekrutacji: http://www.mwse.edu.pl/rekrutacja