Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli – 15 maja 2018 r.

Szkolenie Pearson - egzamin ósmoklasisty - banerZapraszamy na sesję szkoleniową poświęconą egzaminowi ósmoklasisty, która odbędzie się dnia 15 maja br. (wtorek), o godz. 15.00 w budynku Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, ul. Waryńskiego 14.

Sesję zatytułowaną „Przygotowujemy (się) do egzaminu ósmoklasisty” poprowadzi Wiesława Iwanek, doradca ds. kluczowych klientów (DaF), nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich typach szkół, ekspert w zakresie zmian w systemie oświaty i prawa oświatowego, koordynator projektów edukacyjnych; od 17 lat współpracuje z wydawnictwami edukacyjnymi w zakresie doradztwa i szkoleń.

Oferta skierowana jest do wszystkich nauczycieli pracujących z uczniami w szkołach podstawowych i chcących najefektywniej przygotować ich do egzaminu ósmoklasisty. Szkolenie pomoże przygotować do egzaminy wszystkich uczniów – także tych, których obecny poziom zaawansowania językowego odbiega od oczekiwań.

Podczas sesji uczestnicy:

  • podsumują obecną wiedzę o planowanym egzaminie ósmoklasisty;
  • omówią wszystkie obszary egzaminacyjne, którym warto poświęcić więcej uwagi podczas przygotowywania uczniów;
  • zostaną zapoznani z ofertą bezpłatnych, w pełni praktycznych rozwiązań wspierających nauczycieli w przygotowaniu uczniów do egzaminu;
  • zastanowią się, jak najefektywniej zaplanować ścieżkę pracy z uczniami klas ósmych.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma: certyfikat uczestnictwa, kompendium „Egzamin ósmoklasisty” oraz repetytorium ósmoklasisty z języka angielskiego.

Rejestracja przez stronę Pearson.

Informacje o konferencji na stronie Pearson.