Wykład otwarty 6 maja 2018 r. godz. 10.00-12.00

Wykład otwarty 6-05-2018 plakat

Zapraszamy na wykład otwarty zatytułowany Soft Marketing – nowy model biznesu. Świadoma wolna przedsiębiorczość.

Wykład odbędzie się 6 maja 2018 r. w godzinach 10.00-12.00 (Tarnów, ul. Waryńskiego 14)

Plan wykładu:
1. „Krzywa dochodowości” – 40 lat pracy oraz możliwości zmiany trendu końcowego.
2. Kwadrat przepływu pieniędzy – cztery sposoby generowania dochodu wg. Roberta Kiyosaki.
3. Dźwignia czasu w zarabianiu pasywnym. Pojęcie dochodu pasywnego.
4. Prezentacja projektu DuoLife i Soft Marketingu jako jednej z możliwości generowania dochodu pasywnego dla każdego.

Wykład poprowadzi Pan Tomasz Zabawa, Dyrektor Generalny DuoLife, człowiek, którego ulepiła korporacja. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył w drugim co do wielkości koncernie na świecie – PepsiCo. Kilkukrotnie awansowany, doszedł do stanowiska Key Account Representative, gdzie obsługiwał kluczowych klientów i był wewnętrznym trenerem sprzedaży. Po 17 latach pracy, kiedy osiągnął wszystko co było do osiągnięcia w pierwszej linii sprzedaży, dobrowolnie się zwolnił, ab całkowicie oddać się wolnej przedsiębiorczości. Współtwórca nowego trendu w gospodarce oraz nowej jakości w świecie biznesu, zdrowia i rozwoju, ambasador kampanii „Żyj Świadomie” oraz trener wolnej przedsiębiorczości.

Postać Pana Tomasza Zabawy to przykład błyskotliwej kariery oraz tego, że w każdym momencie można rozpocząć jej kolejny etap od nowa.

– Kiedy nadszedł moment refleksji i moment podsumowania tego co do tej pory osiągnąłem okazało się, że absolutnie nie mam własnego życia dla siebie ani środków i pomysłu jak to zmienić. Tak więc zadałem sobie pytanie – Jak to zmienić? Co Teraz? Co potrzebuje zrobić czy też mieć aby mieć Życie dla Siebie?
Po zastanowieniu odpowiedź pojawiła się dość szybko. Potrzebuje mieć cztery rzeczy, potrzebuje mieć na własność cztery „tematy”: czas, zdrowie, pieniądze, rozwój osobisty – fragment „O mnie” ze strony Pana Tomasza: http://tomaszzabawa.wixsite.com/mojastrona/omnie.

Historię Lidera DuoLife Tomasza Zabawy można znaleźć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=GdisgPWjnSA