Biuro Karier i Pośrednictwa Pracy

Biuro Karier i Pośrednictwa Pracy Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie realizuje zadania związane z pośrednictwem pracy. Przyjmuje oferty pracy i staży od przedsiębiorców i instytucji. Oferty te za pośrednictwem strony internetowej, tablic informacyjnych oraz systemu obsługującego studentów trafiają do osób poszukujących pracy. Biuro zajmuje się także organizacją zawodowych praktyk krajowych dla studentów Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie.

Biuro współpracuje z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oddział w Tarnowie oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnowie w zakresie poradnictwa i informacji zawodowej (organizacja targów pracy, spotkań informacyjnych, dni otwartych, prezentacji, wystaw, konferencji, konsultacji z doradcą zawodowym itp.). Działania te skierowane są do osób oczekujących wsparcia profesjonalistów w zakresie kształcenia, wyboru zawodu, zachowania na rynku pracy oraz planowania indywidualnej ścieżki kariery zawodowej.

Zwracamy się do pracodawców o zgłaszanie  wolnych miejsc pracy, ofert staży i praktyk na przeznaczonym do tego formularzu.
Zgłoszenie wolnego miejsca pracy/stażu/praktyki – MWSE w Tarnowie DOC 46 KB

Poszukujących pracy zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Kontakt:
Pełnomocnik Rektora ds. Biura Karier i Współpracy z Pracodawcami
dr Kazimierz Barwacz
tel. 509 700 133
e-mail: kazimierz.barwacz@mwse.edu.pl